Hadi Yenilenelim!

Yenilenmeye ne dersiniz? Uzun bir maratonun sonunda, kendinizi iyi hissetmediğinizde, her şeyi “saldığınız” bir dönemin ardından nasıl yenilenirsiniz? Neler yaparsınız?

Ben genelde içimi ve dışımı birlikte yenilerim. Meditasyon yaparım, gün içinde temasa geçtiğim insan sayısını azaltırım, içinden çıkamadığım durumlar üzerine düşünür ve sınırlar çizerim. Masaja giderim, saçımla başımla uğraşırım, yiyecek-içeceklerim üzerinden detoks yaparım. Ve tabii ki bir kaç kilo vermeye çalışırım.

Perşembe günü için yazdığım yazıda kilolarla başımın dertte olduğundan bahsetmiştim. Yarından itibaren bu konuda bir şeyler yapmaya başlıyorum. Ben bir şey yapmazsam, kimse benim için yapmayacak biliyorum. O yüzden ne kadar erken başlarsam o kadar iyi! Birazdan oturup bir haftalık beslenme ve spor planı yapacağım.

Pazartesi başlanan şeylerin devamlılığına inanmıyorum o yüzden ilham geldiği gibi başlamak lazım diye düşünüyorum. Bana şimdi ilham geldi, o zaman listelerimizi hazırlayayım da hemen yarın başlayayım =) Bihter, burayı okuduğunu biliyorum. Hadi kalk sen de kendi listeni yap. Bir hafta kendimizi düzene sokmaya niyetlenerek yeni rutinimize başlayalım. =D

Verim almaya başlayınca buraya güncelleme geçeceğim mutlaka ❤

İçeriden ve dışarıdan yenileyelim bakalım kendimizi, sonrasında neler olacak beraberce göreceğiz.

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s