BoJack Horseman’ı Takip Ediyor musunuz?

Etmiyorsanız, tavsiyemdir, lütfen takip etmeye başlayın.

Uzun zamandır övülen Bojack Horseman’ı sonunda izlemeye başladım. O kadar yaratıcı düşünülmüş, o kadar derin, o kadar güzel bir seri olmuş ki bayıldım. İyi ki izlemeye başlamışım! 90’lı yılların ünlü sit-com yıldızı BoJack Horseman’ın gözden düşüp, iş bulamamasını, kendini ve yalnızlığını sorgulamasını yakından izlediğimiz dizi de yok yok!

Sezonu bitirmeme az kaldı, bitirince sezon hakkındaki görüşlerimi de yazacağım. Yalnız belirtmeliyim ki ben bu diziye iki güleyim diye başladım, elimde patladı. Her bir bölüm bana kendimi sorgulattıkça sorgulatıyor. Depresyona gireceğim yahu! En son Rick and Morty’de böyle olmuştum. Ben eğleneyim bir şey düşünmeyeyim, çerezlik bir şeyler seyredeyim diye açmışken beni büyüleyen bir evrene sokmuştu. Şimdi daha fenasını Bojack Horseman yapıyor!

Heyecan içerisinde diziyi izlemeye geri dönmeden bir de seslendirme kadrosundan bahsetmek istiyorum. İşin arkasında muhteşem bir ekip var, casting adeta yıldızlar geçidi! Her bölümün sonunda IMDB’ye girip kim kimi seslendirmiş bakmak istiyorum.

Müzikleri, jeneriği, her bir sahnesinde arkalarda dönen ayrı dünyaları, saklanmış minik göndermeleri ile BoJack Horseman’ı kaçırmayın derim ben!

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s