Youtube ile Kendi Koleksiyonumu Yapıyorum =)

Ayağım kırılmasaydı el becerimin bu kadar gelişmiş olacağını nereden bilebilirdim? =)

Şaka bir yana, bu örgü örme işi bende bir hobi haline geldi. Yukarıda gördüğünüz örgü saç berelerinin hepsini ben yaptım ❤ Bir şeyler üretmenin bana ne kadar iyi geldiğini bir kez daha kendime kanıtlamış oldum.

Bu durumu paylaştığım bir kaç kişi hemen, seri üretime geç, Instagram’da sat gibi önerilerde bulundu tabii. Yalnız denkleme katmadıkları bir kaç nokta var. Birincisi ben bu fotoğraftakileri bile daha burada paylaşmadan yakın çevreme hediye ettim bile. Ticaret işlerinde aman ona jest yapayım aman bunu mutlu edeyim derken ben batarım, bu ikincisi. Üçüncüsü ise ben şu an bunlara özeniyorum, ruhumu veriyorum. Seri üretime geçersem bunu yapamayabilirim. Böyle olsun istemem.

Bu saç bantlarını ben ördüm evet ama hiçbirini ben tasarlamadım. En soldaki pembe hariç, çünkü o yanlış bir hesaplama sonucu bu şekli ve deseni aldı =) Geri kalanlar, aynı modelin farklı tekniklerle örülmüş versiyonları ki bu modeli de tamamen Youtube’dan öğrendim. Youtube, gerçekten çok büyük bir öğretmen. Evet son güncelleme ile sürekli reklam gelmesi benim de ruhumu yoruyor ama onun dışında istediğiniz her desen ve arayabileceğiniz tüm modeller orada mevcut. Her dilden videolar var. Dili anlamıyorsanız da sorun yok, videoda altyazı yoksa da sorun yok. Örgüyü ören elleri takip ettiğiniz sürece işi tamamlayabilirsiniz.

Örgü örmek inanılmaz güzel bir hobi imiş ve Youtube bir modeller deryası imiş. Neden kendimizi oralarda kaybeetmeyelim ki? ❤

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s