Küçük Küçük Kendini Şımartma Görevleri

Instagram’da dolaşırken bulmuştum Deniz Alayat’ın sayfasını.

Takip ettiğim birbirinden farklı (ama özünde aynı olan) insanların, zamanla bir bütün haline gelmesine bayılıyorum. Ayça Şen’in gösterisinde Deniz Bolsoy Erdem’i gördüğümde, İlkay Akbay’ın gönderilerinde Deniz Bağan’ın yorumlarını gördüğümde inanılmaz mutlu oluyorum. Gerçekten de doğru frekanslar birbirlerini çekiyorlarmış diyorum. Buna inanıyorum ve o frekansa çıkmak için bir nedenim olmuş oluyor.

Deniz Alayat da o güzel zincirin kendisi kadar güzel bir parçası. Hikayesi ve daha fazlası için sizi onun sitesine yönlendireyim: buradan buyrun!

Gerekli araştırmayı yaptıysanız, konuya giriyorum. Sanırım her ay yaptığı bir kendini şımartma listesi var, ben sayfasında yeniyim o nedenle Aralık ayı için olana denk geldim. Çok da hoşuma gitti. Kendimiz için bir şeyler yapmamızı isteyen, minik, kolay ve pratik aktivitelerden oluşuyor. Buna çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Hatta bir arkadaşımla da bu küçük görevleri paylaştım. Bugün itibariyle, bu ay kendimizi bu listeye göre şımartacağız. Hadi bakalım, bugün 13-14 yaşlarındayken sevdiğimiz bir şarkıyı avaz avaz söyleyeceğiz. Benimki Sertap Erener’den “Zor Kadın”.

Katılmak istemez misiniz?

aralık_fhd

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s