Yeni Yıl Hediyeleri Hazır mı?

Yeni yıla girmeden önceki hediyeleşmelere bayılırım!

Sadece hediyelere değil aslında sevgim, atkılara berelere, soğuğun kokusuna, belki karın yağmasına, romantik komedilere, sokakların ışıklandırılmasına, yeni yıl şarkılarına ve tarçınlı her şeye ❤ Kısaca yeni yıl ruhuna diyebilirim sanırım. Yeni yılın ruhu bu değilse nedir zaten?

Bu güzel dönemine ruhuna ben de katkıda bulunmak istediğimden, nerede olursam olayım ne zaman olursa olsun sevdiğim kişilere hediye almayı ya da onlara ufak motivasyon notları bırakmayı çok seviyorum. Geçen sene İtalya’da bile bu huyumu bırakmamışım bu sene mi bırakacaktım? Asla! Kırık ayak beni durduramaz (Gerçi biraz durdurdu ama neyse =))

Tatlı bir arkadaş grubumla çekiliş yaptık mesela. Yabancı literatürde buna “Secret Santa” deniyor. Kimin kime çıktığını bilmeden, katılımcıların birbirine hediye alması anlamına geliyor. Biz de bu işlevi yerine getiren online sitelerin birinden yararlandık ve çekilişimizi yaptık. Hediyelerin verilme günü olarak da 10 Aralık’ı belirledik. Başka detay vermeyeyim çünkü o ekipten en az bir kişi beni takip ediyor, hemen anlar bana kim çıktı ne yaptım, ne ettim =) O nedenle detay vereceksem bile 10 Aralık’tan sonra veririm (heheh kusura bakma Bih)

Hediyeleşmelerin dışında kartpostal göndermeyi de çok seviyorum. Küçüklüğümden beri özellikle yurtdışındaki bağlantılarım ile birbirimize kartpostal gönderiyoruz. Gerçi son yıllarda yapamıyorduk ama bu yıl ben yeniden başlattım diyebilirim.

Kalemler, defterler, ajandalar, bez çantalar, atkılar, bereler, eldivenler, kupalar, kahve termosları.. Hepsinden almak ve hepsinden vermek istiyorum ❤ Yaşasın yeni yıl ruhu!

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2019 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s