The Sims (Mobile)

Gün geçmiyor ki yeni bir batağa düşmeyeyim!

Geçen gün Damla ile konuşurken, tüm düzenimi yıkacak bir şey söyledi bana: THE SIMS. Ben de çok hazırımdır öyle, hemen etkileneyim, her şeyi salayım, bir şeye bağımlı olup dünyayı unutayım falan =) Neler yaptığımızı konuşurken, zaten bir süredir aklımda olan bu fikrin fitilini ateşledi: “Sims indirdim sen de indirsene” dedi! Yani şu dönemde bu dünyadan kopup kendi dünyanı kurmak için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Tabi o laptopuna Sims 4’ü indirmiş. Ben buna biraz üşendim. Yok torrentti, yok seeddi uğraşmak istemediğim için hemen uygulama marketimde arama yaptım. Karşıma The Sims Mobile çıktı. Ondan beridir, ne uykum kaldı ne de başka bir şeye ayıracak vaktim =)

Bu arada The Sims Mobile, oynadığım en kötü Sims oyunu olabilir. Cidden. Yeteri kadar özgür değilsin, sürekli ödüllere yönelik oynamak zorunda bırakılıyorsun, komutlar çok az ve hiçbir getirisi yok. Laptop ile araştırma yapma görevi var ama laptop yok, karakter o kadar komik görünüyor ki! Ya da kariyer olarak seçtiğim restoranda, gariban karakterim adeta bir şizofrenmişçesine boş masalara servis yapıp kendi kendine konuşuyor =))

Bir de diğer Sims oyunlarında ne güzel para hilesi falan vardı. HAYIR SIMS’TE DE FAKİR OLACAKSAM OYNAMANIN NE ANLAMI VAR ahahaha. 3 gün daha oynar silerim muhtemelen ama en azından dolu dolu bir 3 gün geçirmiş olurum. Ve bir gün üşenmezsem belki laptopuma daha sağlam bir versiyonunu indiririm. O zaman benden rahat bir on gün haber alamayabilirsiniz, şimdiden söyleyeyim =D

fundaninharikalardiyari.wordpress.com – © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s