Zaman Bildiğimiz Gibi Akmıyor Olabilir mi?

Ne demek son yazımdan sonra 11 gün geçti! Resmen son yazım 17 Mayıs, bugün 28 Mayıs. Zaman bu kadar hızlı geçiyor olamaz. Arkadaşlar, zaman 4x, 8x hatta 16x hızında akıyor olmalı arkadaşlar!

Bu yıl gerçekten zaman bizim alışkın olduğumuz hızla akmıyor, bir şeyler değişti bundan eminim. En az üç ay süren Ocak ayının ardından, göz açıp kapayıncaya kadar geçen bir Şubat ayına geçtiğimizde kimyamız bozulmaya başlamıştı. Üstüne bir ömür süren Mart ayını yaşadığımızda, bir sonraki aya çıkamayacağımızı düşündük. Zaten tam da Mart ayında Korona Virüs’ün ülkemize sıçramasıyla bambaşka korkular yaşamaya başladık. Stresimiz günleri uzattıkça uzattı.

Peki Nisan ayını hatırlayan var mı aramızda? Nisan ayı resmen geldiği gibi gitti. Bir tek 23 Nisan’ı anımsayabiliyorum şu an. Mayıs ayı deseniz, o da öyleydi.. Mayıs ayının bitmesine 3 gün kaldı. İnanılır gibi değil. Bugün İtalya’dan bir arkadaşla mesajlaşıyordum. Evden çıkmadığımı öğrenince, şaşırarak zamanı nasıl geçirebildiğimi sordu. Bana zaman yetmiyor, yapmak istediğim onlarca şey var ama yapmak istediklerimi yapacak aralık bulamıyorum, zamanı nasıl geçireceğim diye bir derdim de olmuyor o yüzden.

Sizde de zaman bu kadar hızlı geçiyor mu?

fundaninharikalardiyari.com – © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır.

2 thoughts on “Zaman Bildiğimiz Gibi Akmıyor Olabilir mi?

  1. Evet, sınavlarım olmasına karşın zaman çok hızlı geçiyor. Çoğu zaman işlerimi yetiştiremeyip haber oluşturmaya geceden devam ediyorum. Tabii bir de uyku düzenim değişti. Bakalım, hayırlısı olsun.

    Liked by 1 person

    1. Ya evet! Benim de uyku düzenim alt-üst oldu. Bunun neticesinde çok daha az uyuyorum ama yine de hiçbir şey yetişmiyor. Kesinlikle zaman hiçbir şeye yetmiyor. İnanılmaz.

      Like

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s