Dark’ın Ardından.. Vol.II

İlk sezonu izleyip, incelemeleri de derinlemesine okuyup, her şeyi iyice sindirebildiysek, bugün de ikinci sezona şöyle bir bakalım derim ben!

Ah, çok heyecanlıyım çok!

Funda'nın Harikalar Diyarı

Hayranı olduğumuz Alman yapımı Netflix dizisi Dark, 2. sezonuyla geçtiğimiz aylarda geri döndü! Döndüğü gibi koca bir ekiple hemen izledik tabii. Bu yazıyı yazmak için 2. sezonu ikinci kez izleyip bitirmeyi bekliyordum ama bir türlü fırsat bulamadım. Şimdi hazır yazmak için zamanım varken bunu es geçmeyeyim, olur da diziyi ikinci kez izlersem yeni bir yazı yazabilirim.

Çılgın dizimiz Dark, 2. sezonu ile Netflix’imizi şenlendirince zaman kaybetmeden bir oturuşta izledik. Zaten öncesinden 1. sezonu yeniden yalayıp yutmuştuk. Diğer türlü kim kimdi, kim kiminle akrabaydı, kim kimin gençliğiydi asla hatırlayamazdık, dizi daha da karışık bir hal alırdı bizim için. Zaten dizinin karakterleri alışık olduğumuz isimlere sahip olmadıkları için ilk bölümlerde onları kodlamak da oldukça zordu. John’la, David’le Mary ile, Annie ile büyüdük biz. Şimdi bir demede Bartosz’u hatırlayamıyorsak kimse de kusura bakmamalı bence =)

Biraz da olsun hatırlayıp ısındıysak, yavaştan konumuza dönelim. Dark 2. sezon benim için oldukça doyurucu bir hikayeye sahipti…

View original post 477 more words

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s