Son 1 Hafta! Hadi Geç Artık!

Sürekli Dark Dark diye ağlamak ve buraları Dark’a boğmak istemiyorum ama bir insan bu fragmana nasıl sakin kalabilir?!

Dark benim için, fan teorilerinin derya deniz olduğu Lost zamanlarını hatırlatan bir dizi. Çok uzun zamandır, şöyle güzel güzel teori kastığımız, merak ettiğimiz, devamını görmek için sabırsızlandığımız başka bir dizi gelmemişti. Dark 3 sezonuyla bize hepsini verdi. Nasıl 3 yıl geçti inanılır gibi değil!

Keşke benim de bir zaman makinem olsaydı. Nasıl gezerdim var ya! Geçmişi ve geleceği görmek her bir zamana tanıklık etmek isterdim. Hem Türkiye’de hem de dünyada neler olmuş, halk nasıl yaşamış, yöneticiler neler yapmış, sanat nasıl doğmuş ve o mükemmel sanat eserleri nasıl meydana gelmiş görmek isterdim. Beethoven’ın bir bestesini yaptığı anda orada olmak isterdim. Van Gogh’ın yanında olup yalnızlığına çare olmak isterdim. Shakespeare’i görüp gerçekten de anlatıldığı gibi erkek kılığına girmiş bir kadın mı anlamak isterdim. Tabii bunlar benim hayallerim. Dizimiz işin bu kısmı ile ilgilenmiyor. 33 yıl öncesi ve 33 yıl sonrası ile ilgileniyor.

Dün ise dizinin üç sezonunun ortak bir fragmanını yayınladılar. Ben bayıldım. Seveni varsa diye buraya da bırakmak istiyorum. İyi seyirler.

fundaninharikalardiyari.com – © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s