En Sevilesi 5 Dark Karakteri

Canımız dizimizin üçüncü ve maalesef son sezonu Netflix hesaplarımızı şenlendirmeden önce, başka bir yazımı daha tarihin tozlu raflarından çıkarmak isterim. Yeni bölümleri doya doya izlememize günler kala, gelin en sevilesi Dark karakterlerinin kim olduğunu hatırlayalım.

Hadi 3. sezon sıra sende, bakalım bize ne gibi muhteşemlikler getireceksin? ❤

Funda'nın Harikalar Diyarı

Bu aralar Dark’ın 2. sezonunu yeniden izlemeyi çok istiyorum ama bir türlü organize olamıyorum. Ben de belki hevesim daha da harlanır diye bir karakter listesi yapayım, sevdiğim karakterleri sıralayayım dedim. Bakalım ne kadar işe yarayacak =)

Dark’ın 1. sezonu için yazdığım yazıyaburadan;

Dark’ın 2. sezonu için yazdığım yazıyaburadanulaşabilirsiniz.

Dark’ın pek de sevilesi karakterleri yok, biliyorum. Ama yine de şu iki sezonda bir şekilde sempatimi kazanmış 5 kişi var. Sıradan başlıyorum:

-Buradan sonrası spoiler içerir-

5. Bartosz Tiedemann

bartozs_fhd

Bartosz’u ilk gördüğümüzde, en yakın arkadaşının -sonradan halası çıkan- sevdiği kızla birlikte olan biraz anti-kahraman görünümlü genç bir çocuktu. Daha sonra yetişkin Noah tarafından karanlık tarafa çekildiğini gördüğüm yalnız kalmış bir çocuktu. Annesinin kanser, babasının kimlik hırsızı olduğunu öğrendiğim kalbi kırık bir çocuktu. Burası benim teorim ama en sonunda da yetişkin hali 1900lerde Genç Noah tarafından öldürüldüğünü düşünüyorum. Bir şekilde Jonas’ın yani Adam’ın ve Noah’ın tarafını seçmiş olmasına rağmen…

View original post 397 more words

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s