Retro Metro Yok Mu Bir Şeyler?

İki haftadır barut gibiyim! Saçma sapan patlayıp duruyorum sağa sola. Hiç benlik değil! Minnoş halimi özledim.

Hem çok keyifsizim hem de çok çabuk geriliyorum. Ah bir de dikkatim o kadar dağınık ki! Hani kötü hissetmek için de hiçbir nedenim yok çok şükür. Gayet iyiyim, her şey istediğim gibi ilerliyor. Güzel günler geçiriyorum. Keyfini çıkarmam lazım ama niyeyse gerim gerim gerilmiş durumdayım.

Astrologları dinleye dinleye mi helak oluyorum nedir? Bu 15 gün boyunca gergin ve kavgaya açık olacağımızı, Mars’ın enerjisinin yoğun olacağını söylemişlerdi. Ben de buna mı sardım ne yaptım bilmiyorum. Ama yürüyen bir alev topu haline geçmiş bulunuyorum. Bu arada 2020 ile ilgili çok fazla astrolojik öngörü dinledim, onun tedirginliğini gerçekten yaşıyorum. İçimi ferah tutmaya ve iyilikte kalmaya çalışıyorum. Öngörülerin neler olduğunu merak eden varsa, bu yazıya tıklayarak onlara ulaşabilir.

Ya da daha fenası, atlattım/takılmadım sandığım şeyler şimdi günyüzüne çıkıyor olabilir -ki bu asla istemediğim bir şey. O yüzden böyle bir şey olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Her şeyle yüzleştim, kabul etmem gerekenleri kabullendim, yoluma bakıyorum. Aklımda kalan hiçbir şey yok.

Sırf bu etki azalsın diye yıllar sonra spora başladım -ki enerjim biraz oraya kanalize olsun diye. Sevdiğim de bir şey değil aslında ama mecbur kaldım. Yine de yok, bana mısın demiyor. Sürekli dikkatim dağınık, ben dağınığım, hiçbir yere sığamıyorum. Ben gideyim de kendimi Roger Gabriel’in meditasyonları arasına saklayayım.

fundaninharikalardiyari.com – © 2020 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s