2. Gün: Asla Unutmadığım Bir Yorum

Eveeet 2. gün de geldi çattı! 2. Günün görevi “Birinin benimle ilgili yaptığı ve benim asla unutamadığım bir yorum”u buraya yazmak olacak. Bende bundan çok var biliyor musunuz? İyisiyle kötüsüyle onlarcasını dökebilirim buraya 🙂 Beynimi hep böyle şeylerle meşgul etmişim, neyse sadece iyilerine odaklanacağım.

Düşününce bu göreve layık olacak kadar güçlü örnekler arasında yorumların bir tanesi oldukça sivriliyor. Nereden nasıl tanıştığımı anlatmayayım ama bir dönem çok saygıdeğer yabancı bir kadınla yazışıyordum. Gerçekten onu çok evmiş, çok da saygı duymuştum. Bize ayrılan sürenin sonuna geldiğimizde bana şunu yazdı:

“When I hear about or read about Turkey in the news, I will think about you! I will think about your courage, your fierce desire to have a good life, your Love of your family, and your passion for freedom. You are an inspiration! You are the face and the Spirit of the people of Turkey! It has been my honor! You will not be forgotten!”

Nasıl onore olmuştum anlatamam. Bugün bile anlatamam. Olduğum kişiyle, dışardan göründüğüm kişinin aynı olması ve böyle güzel bir geri dönüş almak beni çok mutlu etmişti. Beni sadece Funda olarak değil, ülkemin de aydınlık bir yüzü olarak görmüştü. Tıpkı benim de görmek ve görülmek istediğim gibi. Kendimle gurur duymuştum. Bunu hatırlamak ne güzel oldu, bana şu an ne iyi geldi yahu! Oh be, ne de güzel bir “challenge” bulmuşum! 😀

fundaninharikalardiyari.com – © 2021 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s