15. Gün: Madde Madde Tüm Günüm

Bu etkinliğin bugün tam yarısına gelmiş oldum. Vay be! 😀

Offf bunu yapmak beni hiç mutlu etmeyecek bence, günümün ne kadar verimsiz geçtiğini, tamamen başkalarına adandığımı ve kendim için nasıl da hiçbir şey yapmadığımı yüzüme vurmuş olacağım.

Mesela işe başlama saatime göre bazen 1 saat bazen de sadece 15 dakika erken uyanıyorum. 1 Saat erken uyandığımda meditasyon falan yapmaya çalışıyorum. Kuru fırçayı ya da cilt bakımını rutinim haline getirmeye çalışıyorum. 15 dakika önce uyandığımda ise malum, hemen yüzümü yıkayıp laptopımın başına oturuyorum. Tam 10 saat boyunca da burada kalıyorum. Bazen daha uzun bile sürebiliyor maalesef. Yaklaşık on saatlik mesaimin ve her şeyi toparlayıp tamamlamaya çalıştığım bir sürenin sonunda artık bitik hale gelmiş oluyorum. O saatten sonra da canım hiçbir şey yapmak istemiyor takdir edersiniz ki..

Bazen sabaha ya da akşama yoga ya da spor eklemeye çalışıyorum. Yogada yüzüm gülüyor ama sporda asla kalıcı bir alışkanlık yaratamıyorum. Haftasonlarıma kitap okumayı, etkinlik yapmayı ya da film izlemeyi falan eklemeye çalışıyorum ama çoğunda yine başarılı olamıyorum. Youtube ya da Instagram tüm günümü ele geçirmiş oluyor maalesef.

Yeniliklere gitmem gerekiyor, yaz da geldi ama hala hiç halim yok ya…

fundaninharikalardiyari.com – © 2021 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s