29. Gün: Önümüzdeki 30 Günlük Hedeflerim

Düşünüyorum, taşınıyorum bir türlü cevabını bulamıyorum…

Benim bir hedefim var mı?

Bence benim hedefim falan yok ya, baya oluruna yaşıyorum şu aralar. Bu iyi bir şey mi bilmiyorum. Kötü bir şey mi onu da bilmiyorum. Bence iyi ya da kötü diye bir adı olmasına da gerek yok. Şu an mutlu muyum? Huzurlu muyum? Keyifli miyim? Evet. E o zaman tamam.

Bazen şikayet etsem de hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum sanırım; yeni ya da farklı bir şey elde etmek de istemiyorum. Bazen insanın söylediği ile kalbinden geçen bir olmaz ya bu da öyle bir durum bence. Yani dışardan dile getirdiklerimiz, evet ya ben de yapmak istiyorum dediklerimiz ile gerçek hareketlerimiz birbirini tutmaz. Yapmayız, çünkü içten içe yapmak istemiyoruzdur. Değiştirmediğimiz şeylerde bize hizmet eden bir şeyler vardır. Şu anki durumum da buna örnek olabilir.

Gerçi ben çoğunlukla gelişine yaşıyorum. Öyle büyük büyük şeyler hayal edip, planlayıp, hayata geçirmiyorum. Bunu depresif ya da üzgün bir yerden de yazmıyorum. Yapamadığımdan değil çünkü, yapmadığımdan. Bu bir kabulleniş bence 🙂 Canım bir şey istese yaparım. İki kez 20 kilo vermiş bir insanım neticede!

fundaninharikalardiyari.com – © 2023 – Tüm Hakları Saklıdır.

Bir Yorum Bırakabilirsin

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s